Archiwum - KLANZA dla dzieci i młodzieży - zajęcia, imprezy, akcje

     Przedstawiamy poniżej przykłady zajęć, imprez, akcji dla dzieci i młodzieży, podczas których trenerzy, animatorzy i wolontariusze KLANZY prowadzili działania animacyjne - podczas zajęć warsztatowych, lekcji poznawczych, imprez tematycznych czy okolicznościowych, na stoiskach KLANZOBUSA - klaznowego miasteczko zabaw niezwykłych - z wykorzystaniem metod aktywizujących, metod pedagogiki zabawy i metod pedagogiki cyrku.
     Prezentowane imprezy były organizowane lub współorganizowane przez KLANZĘ oraz prowadzone przez członków naszego Stowarzyszenia.
     Wydarzenia ułożone są chronologicznie. Klikając na odpowiedni link otworzy się podstrona z interesującymi Cię informacjami lub zdjęciami danego wydarzenia.

 

Bawialnia Edukacyjna
    
Miejsce, gdzie odbywają się imprezy tematyczne dla dzieci, lekcje poznawcze oraz warsztaty edukacyjne. Szczegółowe informacje zobacz tutaj. Fotogaleria do obejrzenia tutaj
- Bawialnia Edukacyjna - lekcje poznawcze dla dzieci i młodzieży (czytaj więcej
- Bawialnia Edukacyjna - kameralne imprezy tematyczne dla dzieci (czytaj więcej)

Półkolonie i Półzimowiska KLANZY

KLANZOWISKO ZIMOWISKO (2014.01.27-31)
     Kameralna grupa 14 uczestników KLANZOWISKA ZIMOWISKA podczas pobytu w Bawialni Edukacyjnej w Lublinie miała okazję codziennie eksperymentować, żonglować, brać udział w twórczych działaniach i korzystać z podłogi interaktywnej. Ponadto cała grupa była w kinie i na wystawie z Centrum Nauki Kopernik.
Zobacz zdjęcia.

"ANIOŁKOWO" podczas Festiwalu Bożego Narodzenia (2013.12.18-19)
     W salach Klasztoru OO. Dominikanów na Starym Mieście w Lublinie, animatorzy PSPiA KLANZA, a przede wszystkim Wolontariusze z XIV LO prowadzili warsztaty ANIOŁKOWO. Przez dwa dni odwiedziło nas 294 dzieci z lubelskich przedszkoli i szkół. Powstało mnóstwo Aniołków i białe Betlejem.
Zobacz zdjęcia.

Półkolonie „Klanzowe wakacje działań niezwykłych" (lipiec-sierpień 2013)
    
KLANZA zaprosiła dzieci w wieku 6-12 lat lubiące aktywny wypoczynek i ciekawe świata na półkolonie w Lublinie pt. „Klanzowe wakacje działań niezwykłych". Zorganizowaliśmy 3 pięciodniowe turnusy, w których uczestniczyło 52 dzieci, każdy turnus był kontrolowany przez Lubelskie Kuratorium Oświaty (każdy uzyskał pozytywną opinię), były spotkania z ciekawymi ludźmi, interesujące zabawy i bezpieczne wizyty Policyjnych Patroli. Był czas na zabawę, na kontakty towarzyskie, gry, spacery i doświadczenia, był czas na wakacje... Zobacz zdjęcia z 2 turnusów.

Maluch w Bawialni Edukacyjnej - zajęcia dla dzieci w wieku 1,5 - 2,5 roku (październik-grudzień 2012) (czytaj więcej)

KLANZA na "Targach Zabawy i Nauki KLASY 2012" (2012.09.07-09) (czytaj więcej)

Wakacyjne warsztaty tematyczne dla dzieci w wieku 6-12 lat (lipiec-sierpień 2012) (czytaj więcej)

Działania animacyjne dla dzieci i młodzieży - przykłady różnych wydarzeń
    
Więcej na podstronie „Archiwum - Działania animacyjne: imprezy dla dużych i małych grup, imprezy plenerowe, festyny, pikniki". (czytaj więcej)

„Dobre wakacje w dobrym towarzystwie" - Akcja dla dzieci spędzających lato w mieście (2011.07.01-2011.08.31) (czytaj więcej)

Wystawa „Eksperymentuj!" (2008.04.10-12)
    
Stanowiska do samodzielnego poznawania z zabawami i doświadczeniami z różnych dziedzin nauki: matematyki, fizyki, chemii czy biologii. (czytaj więcej) Fotogaleria do obejrzenia tutaj

2009 - 2010 Klanza Lublin   •   Wszelkie prawa zastrzeżone
powered by mtCMS   •    Projektowanie stron   •    Pozycjonowanie Kraków