Archiwum - KLANZA na festynie z okazji Święta Konstytucji 3 Maja

KLANZA na Festynie z okazji Święta Konstytucji 3 Maja, Lublin, 2015.05.03

Na Placu Litewskim w Lublinie w godzinach 13.00-17.00 zrealizowaliśmy kilka działań animacyjnych: wykonywanie flag, herbu miasta Lublin, godła Polski oraz malowanie na ekranie i wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych. Fotogaleria do obejrzenia tutaj.


KLANZA na Festynie z okazji Święta Konstytucji 3 Maja -  „MAJÓWKA LUBELSKA", 2014.05.03

Z okazji święta narodowego 3 Maja odbyła się Majówka Lubelska na Pl. Litewski w Lublinie. W godz. 14.00-17.00 wspólnie śpiewaliśmy pieśni patriotyczne i tańczyliśmy tańce narodowe. Uczestnicy imprezy mogli wykonać flagę, namalować godło i herb Lublina. Wspólnie z dziećmi wymalowaliśmy na wielkim ekranie symbole narodowe, a każde bawiące się z nami dziecko otrzymało na pamiątkę biało-czerwony balonowy kwiatek.


KLANZA na Festynie z okazji Święta Konstytucji 3 Maja -  „Majówka z KLANZĄ", Lublin, 2012.05.03

We czwartek 3 maja 2012 r. na Placu Litewskim w Lublinie odbyła się impreza plenerowa dla dzieci i dorosłych. Wspólnie śpiewaliśmy pieśni patriotyczne, tańczyliśmy tańce narodowe, wykonywaliśmy flagę, kolorowaliśmy godło Polski i herb Lublina, malowaliśmy rękami na ekranie, modelowaliśmy biało-czerwonych kwiaty z balonów rurkowych. Fotogaleria do obejrzenia tutaj.


KLANZA na Festynie z okazji Święta Konstytucji 3 Maja -  „Majówka z KLANZĄ", Lublin, 2011.05.03

Dla nas tegoroczne uczczenie rocznicy Konstytucji 3 Maja miało wyjątkowy charakter, a to dlatego, że zostaliśmy zaproszeni przez organizatorów uroczystości do współpracy. Skrzętnie się do tego przygotowaliśmy i po zakończeniu części oficjalnej obchodów można było spędzić ciekawie czas z całą rodziną uczestnicząc w ciekawych działaniach. Wszyscy chętni, wspólnie z animatorami KLANZY, wykonywali flagę naszego państwa, godło państwowe, herb miasta Lublina.
Na wielkiej scenie jaką był Plac Litewski, wspólnie tańczyliśmy nasze tańce narodowe i śpiewaliśmy patriotyczne pieśni. Wspólne spędzenie w ten sposób czasu dostarczyło każdemu z nas wiele pozytywnych emocji, a wiec już przygotowujemy się do powtórki za rok. Bardzo dziękujemy za zaproszenie i wspólne działania. Fotogaleria do obejrzenia
tutaj.

2009 - 2010 Klanza Lublin   •   Wszelkie prawa zastrzeżone
powered by mtCMS   •    Projektowanie stron   •    Pozycjonowanie Kraków