Niedziela w szpilkach 2015
Cykl spotkań NIEDZIELA W SZPILKACH zorganizowany jest dla wszystkich kobiet, które: chcą poznać panie o podobnych zainteresowaniach; mają ochotę dowiedzieć się czegoś ciekawego o wizerunku; wiedzą, jak ważne jest dbanie o siebie; są otwarte na wiedzę i budujące towarzystwo.
Projekt NIEDZIELA W SZPILKACH ma na celu zintegrować środowisko, dla którego ważne jest pielęgnowanie pierwiastka kobiecości. Stąd obowiązkowym elementem obowiązującym podczas spotkania jest przyniesiony kobiecy gadżet - pomadka, szpilki, torebka.
Stowarzyszenie KLANZA postanowiło organizować cykl bezpłatnych spotkań dedykowanych rozwojowo nastawionym kobietom. W ramach działań Bawialni Edukacyjnej KLANZY postanowiliśmy zaoferować coś nie tylko dla dzieci, ale i dla świadomych kobiet gotowych na poszerzanie horyzontów.
Czemu warto przyjść? - dla możliwości poznania nowych osób; - by dostrzec różne perspektywy w dyskusjach na istotne tematy; - gdyż jest to odskocznia od codzienności; - to świetna okazja do wyjścia z domu; - by zdobyć nową wiedzę; - oraz by poznać kobiety podobne i całkowicie inne od siebie.
Pierwsze spotkanie 15 marca 2015 r. pt. „Kobieta Efektowna".
Drugie spotkanie 12 kwietnia 2015 r.
2009 - 2010 Klanza Lublin   •   Wszelkie prawa zastrzeżone
powered by mtCMS   •    Projektowanie stron   •    Pozycjonowanie Kraków